۵۹۸۹ ۳۰۴ ۰۹۱۲

۰۲۱۸-۸۶۹-۶۶۳۹

جاده مخصوص تهران کرج

Info@BonyadMashin.ir

ساعات کار

تمام ایام هفته (24 ساعته)
فروش و اجاره تاور کرین دست دوم، قیمت انواع مدل تاور کرین دست دوم
تعمیر، سرویس و نگهداری تاور کرین
تاور کرین دست دوم

تاور کرین دست دوم به علت صرفه جویی در هزینه ها و شرایط ویژه اقتصادی و تورم مورد استقبال بسیاری از پیمانکاران و کارفرمایان قرار گرفته است. مدیران پروژه ها نسبت به شرایط کار و توجه به میزان بودجه اختصاصی پروژه به جای خرید تاور کرین نو برای خرید یا اجاره ی جرثقیل برجی دست دوم اقدام می کنند اما برای انجام چنین تصمیمی می بایست سیاستهای لازم اتخاذ شود تا پروژه با موفقیت خاتمه پیدا کند. مقاله ای که در ادامه بیان می شود راهنمایی است برای خرید و اجاره تاور کرین دست دوم ابتدا این مقاله را مطالعه سپس به خرید یا اجاره جرثقیل برجی دست دوم اقدام نمایید.

 

شرکت بنیاد ماشین عرضه کننده ی تاور کرین دست دوم در انواع مدل و برندها آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان گرامی می باشد

شماره های تماس:

09123045989

09363045989

02188696639 

تاور کرین دست دوم

جرثقیل برجی دست دوم، تاور کرینی می باشد که از قبل مورد استفاده قرار گرفته است و به دلیل داشتن کارکرد قبلی با قیمتی مناسب و ارزان تر مبادله می شود. پیمانکارانی که تصمیم به صرف هزینه های اضافه ندارند و با توجه به شرایط مالی پیش رو اقدام به خرید جرثقیل برجی دست دوم می کنند لازم است به نکات مهمی در این زمینه آگاهی داشته باشند و خرید رضایت بخشی را تجربه کنند. نکات زیر راهنماییهای موثری جهت خرید و اجاره این نوع از تاور کرین پیشنهاد می دهد:

خرید یا اجاره جرثقیل برجی دست دوم از مراکز ونمایندگیهای معتبر

توجه به ظرفیت و تناژ مورد نیاز برای باربرداری

مورد توجه قرار دادن نکات لازم در مورد پروژه و سازه

دقت در خرید جرثقیل برجی دست دوم ایمن

آگاهی از طول عمر و میزان کارکرد تاور کرین

درخواست بیمه نامه حمل و نصب و گارانتی

bonyadmashin اجاره تاور کرین دست دوم
تاور کرین دست دوم bonyadmashin

ازمهم ترین نکاتی که مهندسان پروژه می بایست در نظر داشته باشند، خرید یا اجاره تاور کرین دست دوم از مراکز و شرکتهای دارای اعتبار است. این نمایندگیها، مشاوران و کارشناسان خبره ای دارند که می توانند آگاهیهای لازم را در اختیار خریدار گذاشته و خدمات لازم در مورد خرید و اجاره جرثقیل برجی دست دوم را ارائه دهند.

مدیران و کارفرمایان لازم است آگاهی لازم در مورد پروژه خود داشته تا بتوانند نسبت به شرایط و حجم کاری سازه مورد نظر، تاور کرینی با تناژو ظرفیت کافی سفارش دهند. قبل از اقدام به خرید جرثقیل برجی دست دوم با استفاده از مشاوره کارشناسان ، تناژ و ظرفیت لازم، مشخص شده و بر مبنای آن به خرید یا اجاره اقدام شود.

کارفرمایان و مهندسان پیش از اقدام به خرید یا اجاره جرثقیل برجی دست دوم می بایست از تمام زیر و بم پروژه آگاه بوده و اطلاعات کافی در مورد ارزیابی زمین سازه، توجه به سایت پروژه، نوع موادی که تصمیم به حمل و جابجایی آن دارند، سرعت، زمان تعیین شده جهت آغاز و اتمام کارواندازه سازه مورد ساخت داشته باشند و در زمان مشاوره با کارشناسان این اطلاعات را در اختیار قرار دهند تا تصمیم گیری بهینه ای جهت خریداین نوع  تاور کرین انجام شود.

مهم ترین مسئله در خرید و اجاره تاور کرین تهیه دستگاهی ایمن برای ایجاد امنیت کافی در ساخت و ساز می باشد. در خرید جرثقیل برجی دست دوم توجه بیشتری به سلامت جرثقیل برجی معطوف ودقت عمل بسیاری نیاز است زیرا جرثقیل برجی دست دوم احتمال دارد دچار فرسایش و خرابی قطعات شده باشد. در صورت خریدجرثقیل برجی دست دوم از برندهای معتبر خرید به عمل آید تا اگرنیاز به خرید یا تعویض قطعه ایجاد شد قطعات در دسترس باشند.

اطمینان از طول عمر دستگاه نکته اساسی در خرید جرثقیل برجی دست دوم می باشد دانستن این که دستگاه در چه سالی تولید شده و چه مدت از زمان کارکرد آن می گذرد اهمیت دارد گاهی تاور کرین دست دوم، قدیمی نیست و از تاریخ تولید آن خیلی نگذشته اما به دلیل کارکرد مداوم دچار فرسایش شده است پس لازم است علاوه به دقت در سال ساخت به میزان استفاده تاور کرین نیز دقت داشت.

مهندسان پروژه پس از انتخاب جرثقیل برجی  و استفاده از نظر مشاوران مرکز خرید و اجاره تاور کرین لازم است همزمان با خرید، در خواست بیمه نامه حمل و نقل و نصب کنند و به مدت و تاریخ گارانتی توجه داشته درباره خدمات پس از فروش با شرکت به توافق برسند تا در صورت نیاز به پشتیبانی و تعویض یا تعمیر قطعات از مرکز منتخب خدمات دریافت کنند زیرا این نوع تاور کرین احتمال بیشتری برای تعمیر و تعویض دارد.

bonyadmashin اجاره تاور کرین دست دوم
تاور کرین دست دوم bonyadmashin

 

شرکت بنیاد ماشین با عرضه ی محصولات کارگاهی مربوط به تاور کرین و آسانسور کارگاهی دست دوم به عنوان یکی از بهترین مرکزهای خرید، فروش و اجاره آمادگی لازم برای همکاری و خدمات رسانی را داراست فرصت را غنیمت بشمارید

شماره های تماس:

09123045989

09363045989

02188696639 

مراحل خرید تاور کرین دست دوم

با آگاهی از مراحل خرید یا اجاره تاور کرین دست دوم می توان بهتر و آسان تر تصمیم به خریدگرفت و نیاز به انجام برنامه خاصی نیست مراحل خریداین دستگاه در ادامه بیان می شود:

کارفرما یا شخص خریدار به شرکت یا مرکز خرید و فروش و اجاره تاور کرین مراجعه کرده، متناسب با نیاز پروژه خود، نوع جرثقیل برجی دست دوم مورد نیاز را تقاضا می کند

در مرحله بعد کارشناسان و متخصصین شرکت به محل سازه مراجعه کرده بازدید صورت گرفته و بررسیهای لازم انجام می شود و نوع تاور کرین و تناژ مربوط به کار به خریدار معرفی می شود

پس از انتخاب تاور کرین مورد نظر زمان عقد قرارداد بین نمایندگی فروش و خریدار فرا می رسد و نکاتی مانند گارانتی، بیمه نامه و خدمات پس از فروش مورد توافق واقع می شود

به خاطر اینکه جرثقیل برجی دست دوم از قبل مورد کاربرد قرار داشته و نو نیست لازم است قبل از نصب تمامی قطعات آن مورد بررسی قرار گیرند و از صحت عملکرد قطعات اطمینان حاصل شود و در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه این کار انجام شده و ایمنی تاور کرین به حد مطلوب و نهایی برسد

در مرحله آخر با توجه به موارد مورد توافق که می تواند متفاوت باشد تاور کرین به محل ارسال و نصب و راه اندازی می شود و مورد کاربرد واقع می شود.

bonyadmashin اجاره تاور کرین دست دوم
تاور کرین دست دوم bonyadmashin

چرا تاور کرین دست دوم؟

تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی طول عمر بالایی دارند حتی بسیاری از تاور کرین ها طی سالیان متمادی مورد استفاده بوده اند و بدون هیچ وقفه یا آسیبی به کارکرد صحیح خود ادامه می دهند. در صورت وجود خرابی قطعات، شناسایی و تعویض یا تعمیر می شوند. خریدجرثقیل برجی دست دوم از لحاظ هزینه مقرون به صرفه تر بوده و با قیمت کمتری مورد خرید و فروش یا اجاره واقع می شود در حالی که در صورت صحت عملکرد می تواند کار تاور کرین نو را انجام دهد در حالی که تاور کرین های نو دارای قیمتهای بسیار بالایی بوده و احتمال خرابی در قطعات نمونه ی نو نیز می رود.

مطالب مرتبط:

اجاره تاور کرین

اجاره آسانسور کارگاهی

خرید و فروش تاور کرین

خرید و فروش آسانسور کارگاهی

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *